17.00 pl. Bankowy spotkania "Policzmy się" 20.00 Transmisja "Wiarygodność jest kluczem" 21.00 Transmisja Kuba Wątły TV

Na żywo, wiarygodność jest kluczem

Chętnych pomóc, ale również chętnych pogadać zapraszam dziś:

O 17.00 na pl. Bankowym rozpoczniemy kolejną pikietę w ramach akcji “Policzmy się”. Akcja idzie — co tu kryć — źle, albo nie idzie wcale. Podpisało się dotychczas nie żadne 20 tys. ale 158 osób. Cóż, stronę z podpisaniem odwiedziło dotąd w ogóle niecałe 1 500 osób, zatem co dziesiąty swój podpis składa. To z kolei byłoby wynikiem fantastycznym, gdyby tylko zadziałała wreszcie reklama w Google i strona dotarła do 250 tys. odbiorców, jak to zakładałem… No nic, uparłem się i przedstawię uczciwą ofertę wyborcom wahającym się w sytuacji, w której zostawili nas politycy. Wóz albo przewóz, przywykłem do takich sytuacji.

O 20.00 w cyklu transmisji na żywo na YouTube, Facebooku i twitterze “IDZIEMY PO PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ” wydanie “Wiarygodność jest kluczem”. Będzie o tym, dlaczego obywatelscy aktywiści tę wiarygodność mają, a politycy niezupełnie i ile to znaczy dla wyniku wyborów i kondycji demokracji. Ale o czym dokładnie będzie mowa, zadecydują Państwo — ci, którzy podłączą się na żywo będą mogli komentować i zadawać pytania, robię wszystko, by dało się również wpaść na kawę do “studia”, z którego nadajemy — dziś okaże się, czy w środę o 20.00 w kolejnym wydaniu będzie to możliwe.O 21.00 również na żywo, transmisja programu na kanale Kuba Wątły TV.

2 odpowiedzi

 1. Drogi Panie
  Otrzymal Pan swietna rekomendacje od moich przyjaciol w Sandomierzu.
  Z pelnym przekonaniem bedziemy na Pana glosowali i postaramy sie naklonic jak najwiecej znajomych i przyjaciol by glosowali tak jak my.
  Mamy nadzieje, ze nasze glosy z Australii nie “spoznia sie” i beda policzone.
  Tak jak i wszystkie glosy oddane przez ludzi swiadomych zagrozenia.
  Anna i Michal Targowscy
  Perth, W.A

  1. Bardzo dziękuję! Tak, zagranica należy do mojego okręgu. W Perth — mam nadzieję — da się głosować osobiście, nie korespondencyjnie. Korespondencyjne głosy lądują w koszu. Np. dlatego, że pakiety wyborcze docierają za późno. W Sandomierzu mają Państwo świetnych przyjaciół 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój blamaż. Nie wystarczy mieć rację

W Sejmie przewaga. Trzeba będzie Konfederacji do przełamania weta Dudy. Senat — wbrew moim własnym prognozom — wygrywamy miażdżąco dzięki niebywałej frekwencyjnej mobilizacji. Moja kandydatura – nieporozumienie.

Czytaj»

Debata?

Debata w TVP była niezwykle interesującym studium upadku. Wielowymiarowego. Ale być może również upadku PiS.

Czytaj»

Obywatelskie Jedynki

Obywatelskie Jedynki to dziś 13 osób kandydujących w różnych okręgach z różnych list w całej Polsce. Inicjatywa jest otwarta.

Czytaj»

Nie policzymy się…

Strona “policzmy się” dotarła do niecałych 2,5 tys. osób. A miała dotrzeć do 250 tys., żeby akcja miała sens.

Czytaj»